PONUKA PRÁCE – knihovník v službách

  • Post published:30. septembra 2021
  • Post category:Novinky

Milí čitatelia,

hľadáme k nám do ÚK SAV nového kolegu do odboru knižnično-informačných služieb.

PONUKA PRACOVNÉHO MIESTA

Ústredná knižnica Slovenskej akadémie vied (ÚK SAV)
Pracovná pozícia: Knihovník v službách
Miesto výkonu práce: ÚK SAV, Klemensova č. 19, Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + osobné

Náplň práce:

  • práca v službách prevádzke s nerovnomerne rozvrhnutým pracovným časom
  • práca s výpožičným systémom – KIS Virtua, poskytovanie výpožičných a konzultačných služieb
  • samostatne vykonávanie odbornej knihovníckej činnosti a plnenie knižnično-informačných potrieb používateľov
  • aktívna práca s knižničným fondom.

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer
Požadované znalosti:práca s PC na pokročilej úrovni (Word, Excel, PowerPoint, internet), vítaná skúsenosť sprácou v knižnično-informačnom systéme, znalosť anglického jazyka,
Ďalšie požiadavky na kandidáta:
požadujeme zodpovednosť, samostatnosť, aktivitu, spoľahlivosť a komunikatívnosť
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: úplné stredné odborné vzdelanie, resp.
vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa (knihovnícke zameranie)
Zamestnanecké výhody, benefity:

  •  benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy
  • čiastočne flexibilná pracovná doba
  • odborný rast u zamestnávateľa, práca v mladom kolektíve
  • zaujímavá a pestrá pracovná náplň
  • možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, účasť na školeniach, seminároch a konferenciách
  • perspektíva zamestnania a práca v prostredí vedeckej inštitúcie

Informácie pre uchádzača: od záujemcov sa vyžaduje zaslanie profesijného životopisu.
Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Nástup: 1. 11. 2021
Meno kontaktnej osoby: michal.sliacky@savba.sk